ORGANIGRAMA 2020-2021

 

Benvolgudes famílies,

A la darrera Assemblea General de Socis es va aprovar l’Organigrama de la Junta de l’AMPA per aquest curs 2020/2021.

Podeu contactar amb qualsevol vocalia o membre de la junta de l’AMPA a través dels següents correus electrònics:

Càrrec / VocaliaE-mail de contacte
PresidènciaPresidencia@ampamartamata.org
SecretariaSecretaria@ampamartamata.org
Tresoreriatresoreria@ampamartamata.org
Xarxes Socialscomunicats@ampamartamata.org
Extraescolars/ Piscinaextraescolars@ampamartamata.org piscina@ampamartamata.org
Menjadormenjador@ampamartamata.org
Carnavalcarnaval@ampamartamata.org
Casalcasal@ampamartamata.org
Festesfestes@ampamartamata.org
Formacióformacio@ampamartamata.org
Llibresllibres@ampamartamata.org
Acollidaacollida@ampamartamata.org
NEE (Necessitats educatives especials/especifiques)nee@ampamartamata.org

De cara al curs vinent, les vocalies de menjador i extraescolars quedaran sense vocal. Si us interessen aquests temes i voleu formar part de la junta us animem a formar part. Contacteu amb secretaria@ampamartamata.org

Us hi esperem!

AMPA MARTA MATA